Jesteśmy młodym, energicznym zespołem o wielu osobowościach i różnorodnych pasjach, który łączy dążenie do samorealizacji oraz do wspólnej pracy na rzecz urzeczywistniania celów naszych Klientów, którzy mają wielkie ambicje.

Zuzanna Kabała-Mądry – Radca Prawny

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie ukończyła Prawo oraz Ekonomię. Chcąc pogłębiać swoje zainteresowania związane z zagadnieniami dotyczącymi nieruchomości, w 2014 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie Szacowania nieruchomości na Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. W latach 2014-2016 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie zakończoną egzaminem zawodowym oraz wpisem na listę radców prawnych.

Jako praktyk specjalizuje się w prowadzeniu procesów sądowych i sporządzaniu umów.

Zajmuje się  bieżącą obsługą przedsiębiorców i samorządów. Prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego w szczególności prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywała współpracując z kancelariami radcowskimi i adwokackimi zarówno z Tarnowa, jak i z całej Polski.

Zajmowała stanowisko Radcy Prawnego w  Grupie Azoty S.A.

Radca Prawny w Starostwie Powiatowym w Tarnowie.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.


Grzegorz Kabała – Radca Prawny

Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Seminarium magisterskie odbywał w Katedrze Prawa Administracyjnego, gdzie obronił pracę magisterską z zakresu Prawa Budowlanego. W 2014 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie Szacowania nieruchomości na Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. W latach 2014-2016 odbywał aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie zakończoną wpisem na listę radców prawnych.

Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywał zajmując się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu odszkodowań, prawa gospodarczego i handlowego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Uczestniczył w przygotowywaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.


Celem naszej Kancelarii jest dbałość o dobro Klienta, dlatego też nie ograniczamy się do własnych możliwości.
W celu podniesienia jakości oferowanych przez nas usług, współpracujemy z radcami prawnymi, adwokatami, aplikantami,  notariuszami, doradcami restrukturyzacyjnymi, biegłymi rzeczoznawcami i komornikami sądowymi, co pozwala na zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi prawnej.